Zobacz także:

PRZEPROWADZKI OSÓB PRYWATNYCH
Firma Euromax rozumiejąc zmieniające się potrzeby klientów i jednocześnie mając świadomość różnorodności ich oczekiwań, przygotowała najszerszą ofertę usług na rynku przeprowadzek.

Każdy z nas ma różne oczekiwania i różne pomysły, co do swojej przeprowadzki, dlatego każda przeprowadzka wygląda w zasadzie inaczej i musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta została skonstruowana w ten sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie.


Przygotowaliśmy przeprowadzki prywatne dla osób poszukujących oszczędnych rozwiązań, jak również dla najbardziej wymagających klientów szukających najwyższej jakości, komfortu i pewności. Przetransportujemy zarówno wyposażenie całego domu jak i kilka mebli na terenie miasta lub do innej miejscowości. Z równą dbałością zatroszczymy się o przedmioty codziennego użytku jak i drogie sercu pamiątki.

 

Bez względu na to czy zdecydują się Państwo na kompleksowe przeprowadzki czy też wybiorą Państwo usługę w ograniczonym zakresie nasz konsultant udzieli Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania i przygotuje ofertę w pełni odpowiadającą Państwa oczekiwaniom. Dajemy pewność, że otrzymacie Państwo usługę na jakiej Wam zależy.


W wyniku wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy rozwiązania pozwalające na bezpieczny przewóz przedmiotów bardzo trudnych do przewiezienia i wymagających ogromnej troski tj. antyków, porcelany, bibelotów, kryształów, żyrandoli, akwariów, fortepianów, pianin, a także wszelkich nietypowych przedmiotów i urządzeń w tym sprzętu TV o dużych rozmiarach. Zapewniamy, że nasi specjaliści od pakowania, demontażu czy transportu staną na wysokości zadania.
 
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transportowanego mienia. Posiadamy polisy ubezpieczeniowe, które chronią dobytek klientów od samego początku usługi do jej zakończenia.

 

Jako jedyna firma na rynku postanowiliśmy zaproponować naszym klientom drobne usługi przeprowadzkowe polegające na transporcie kilku rzeczy. Wystarczy wtedy tylko jeden krótki telefon do nas aby uzyskać wszelkie informacje oraz złożyć zlecenie i ustalić termin przeprowadzki.


Duże przeprowadzki prywatne wyceniane są każdorazowo przez naszych konsultantów u klienta. Mają Państwo wtedy możliwość uzyskania wyczerpującej informacji o przygotowaniach oraz ustalenia wszystkich szczegółów dotyczących przeprowadzki a także zamówienia dodatkowych usług np. demontażu karniszy, lamp, półek, pakowania mienia itp.


 

Zobacz i wybierz interesujący Cię warianty przeprowadzki:

 • Przeprowadzki "Kompleksowe"


 • Przeprowadzki "Standard"


 • Przeprowadzki "Mini"


 • Skorzystaj z naszego poradnika przeprowadzkowego.

  Kilka dobrych rad pomoże ci zaplanować przeprowadzkę. Kompendium wiedzy na temat podstawowych czynności, o których nie powinieneś zapomnieć. Skorzystaj z naszych wieloletnich doświadczeń i sam stań się ekspertem.

  Zobacz...

  © Copyright Euromax – Przeprowadzki Kraków – Przeprowadzki firm i instytucji – Przeprowadzki prywatne

  LUK | Polityka prywatności