Zobacz także:

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE


Przeprowadzki międzynarodowe należą do jednych z najbardziej skomplikowanych usług na rynku przeprowadzek. Odległości, jaki dzielą miejsca pomiędzy którymi przewożone jest mienie, jak również wymogi proceduralne stanowią o powadze problemu, z jakim stykamy się przy okazji takich przewozów.

 

Oczywiście wejście Polski do struktur Unii Europejskiej bardzo ułatwiło kwestie dokumentowe związane z przeprowadzką do innego kraju członkowskiego, przeprowadzki międzynarodowe to jednak nadal usługi świadczone tylko przez doświadczone firmy przeprowadzkowe.


Powierzając nam wykonanie usługi otrzymujecie państwo gwarancję, że powierzyliście swój majątek profesjonalistom.


Oddajemy w Państwa ręce ofertę usług mających w dużym stopniu zminimalizować niedogodności występujące przy okazji relokacji. Z naszej strony pragniemy zaoferować indywidualną obsługę przez koordynatora przeprowadzki, który ustali wszystkie szczegóły dotyczące przenosin od doboru odpowiedniego środka transportu i właściwego zabezpieczenia mienia do załatwienia wszystkich spraw związanych z odprawami celnymi, wymaganą dokumentacją i pozwoleniami oraz zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania i osobiście doprowadzi usługę do pomyślnego końca.

 

Tu nie ma miejsca na błędy. Na tym rynku liczą się tylko najlepsi, którzy są w stanie konkurować z Europejska czołówką firm przeprowadzkowych.

 

Oferujemy kompleksową obsługę mienia przesiedlenia:

 • dysponujemy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi,przeprowadzek międzynarodowych,
 • szczegółowo doradzamy i w ścisłej współpracy z klientem przygotowujemy dokumenty niezbędne w międzynarodowym obrocie
 • pakujemy mienie zgodnie z wymogami transportu międzynarodowego, uwzględniając
  wszelkie życzenia naszych klientów i sugerując najodpowiedniejsze rozwiązania,
 • na przesyłki drobnicowe oraz szczególnie wrażliwe wykonujemy skrzynie w dowolnych wymiarach,
 • załatwiamy formalności związane z wywozem dzieł sztuki,
 • reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Celnym,
 • oferujemy szeroką gamę ubezpieczenia Państwa mienia w transporcie międzynarodowym,

W wyniku wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy rozwiązania pozwalające na bezpieczny przewóz wszelkich dużych, nawet bardzo ciężkich rzeczy, takich jak fortepiany, pianina, a także innych nietypowych przedmiotów i urządzeń, oraz rzeczy bardzo trudnych do przewiezienia i wymagających ogromnej troski (porcelana, modele okrętów, kryształowe żyrandole), kwiatów i roślin.

 

 

Przeprowadzki drogowe


Jeśli planują Państwo przeprowadzkę na terenie Europy, to najlepszym rozwiązaniem jest transport drogowy. Firma nasza posiada nowoczesny tabor samochodowy przystosowany do przewozu mienia przesiedlenia. Możemy zaproponować Państwu transport indywidualny i łączony.


Przewóz indywidualnym środkiem transportu polecamy klientom, którzy pragną zabrać ze sobą większość wyposażenia mieszkania lub domu. W tym przypadku dopasujemy wielkość pojazdu do ilości przewożonego mienia.


Tańszym rozwiązaniem dla klientów planujących niewielkie przeprowadzki są przewozy łączone (jednym środkiem transportu przewozimy dwie lub więcej przesyłek). Dokumentacja celna ( dotyczy Państw spoza Unii Europejskiej)


Przeprowadzki morskie


Jeśli planują Państwo dużą przeprowadzkę na inny kontynent, to najlepszym rozwiązaniem jest transport morski. Firma nasza, we współpracy z armatorami, oferuje przeprowadzki pełnokontenerowe.


W zależności od ilości mienia proponujemy dwa rodzaje kontenerów:
kontener 20’ (5,90 x 2,35 x 2,40 m)
kontener 40’ (12,05 x 2,35 x 2,40 m)


Wybór najwłaściwszego środka transportu ułatwi Państwu nasz specjalista, podczas spotkania w miejscu załadunku.


Firma nasza wykona w Państwa imieniu wszelkie formalności w kraju wysyłki i przeznaczenia.


Przeprowadzki lotnicze


Jeśli planują Państwo małą przeprowadzkę na inny kontynent, to najlepszym rozwiązaniem jest transport lotniczy.

Firma nasza, we współpracy z czołowymi liniami lotniczymi, oferuje przesyłki „CARGO”.
Indywidualnie do oczekiwań naszych klientów dobieramy ofertę przewozową oraz sposób spakowania i zabezpieczenia Państwa mienia.


Dla najbardziej wymagających klientów posiadamy kompleksową ofertę „door to door”.


Istnieje możliwość zamówienia usługi zawierającej wybrane elementy przeprowadzki: dostawa i odbiór materiałów opakowaniowych, pakowanie/rozpakowanie mienia na lotnisko, odprawa celna, transport lotniczy, odbiór z lotniska, import/export)

Formalności celne

 • Dokumentacja celna


 • Mienie przesiedlenia


 • Odprawy czasowe • Skorzystaj z naszego poradnika przeprowadzkowego.

  Kilka dobrych rad pomoże ci zaplanować przeprowadzkę. Kompendium wiedzy na temat podstawowych czynności, o których nie powinieneś zapomnieć. Skorzystaj z naszych wieloletnich doświadczeń i sam stań się ekspertem.

  Zobacz...

  © Copyright Euromax – Przeprowadzki Kraków – Przeprowadzki firm i instytucji – Przeprowadzki prywatne

  LUK | Polityka prywatności