Zobacz także:

PRZEPROWADZKI FIRM I INSTYTUCJI


Firma EUROMAX to solidny partner dla firm, instytucji oraz przedsiębiorców.
Zaufało nam wiele przedsiębiorstw chcących zminimalizować koszty związane z przenosinami do nowej lokalizacji. Przeprowadzki dla firm – to usługa zarówno dla wielkich przedsiębiorstw jak i małych podmiotów gospodarczych.


Oferujemy przeprowadzki biur, przeprowadzki archiwów, przeprowadzki magazynów i przeprowadzki zakładów produkcyjnych. Nasza wiedza i praktyka pozwalają nam na podjęcie się najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć logistycznych, a elastyczność i zrozumienie potrzeb klienta umożliwia nam przedstawienie atrakcyjnej oferty dla każdego rodzaju klienta.

 

Naszym wyzwaniem jest stałe dążenie do podnoszenia jakości świadczonych usług. A wszystko to dla oszczędności i zadowolenia naszych klientów.

 

Cechą charakterystyczna przeprowadzek korporacyjnych jest podporządkowanie jednemu priorytetowi:

 

  • zagwarantowaniu sprawnego funkcjonowania firmy podczas prac. Stawia to przed firmą przeprowadzkową szczególne wymagania, dlatego stworzenie realistycznego harmonogramu usługi pozwala nam właściwie przygotować i zrealizować przeprowadzkę. Dostosowujemy rozwiązania logistyczne i plan przeprowadzki indywidualnie dla każdej firmy tak, aby zachować ciągłość pracy i zminimalizować wszelkie niedogodności związane z relokacją. Nasza wieloletnia, ugruntowana pozycja na rynku kompleksowych usług przeprowadzkowych oraz doskonała znajomość specyfiki branży i doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu właściwe rozwiązania. Nasz konsultant spotka się z Państwem i przedstawi indywidualną ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań.

 

W wyniku wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy rozwiązania pozwalające na bezpieczny przewóz komputerów, przewóz sprzętu elektronicznego, przewóz serwerów itp.

  • maszyn i urządzeń niezależnie od wagi,
  • dokumentacji, archiwów (z zachowaniem ustalonego porządku – tzn. półka na półkę
  • mebli, wyposażenia, sprzętów biurowych


Dzięki starannemu oznaczeniu wszystkie rzeczy trafią na właściwe miejsce. W razie potrzeby wykonamy pozostałe prace związane z przeprowadzką ( demontaż i ponowy montaż mebli, pakowanie i rozpakowanie mienia, wywóz zużytych mebli na wysypisko).

 

Najważniejsze jest dla nas pełne bezpieczeństwo wyposażenia firmy i danych firmy. Mienie powierzone naszej pieczy ani na chwile nie pozostaje bez nadzoru.


Zapewniamy współpracę z klientem na każdym etapie  - od planowania po realizacje przeprowadzki.


Przeprowadzki wewnątrz budynku.
Zmiany organizacyjne zdarzają się w większości firm. Zwykle wiążą się one z przemieszczaniem wyposażenia w obrębie siedziby. Zamiast zatrudniać do tego celu własnych pracowników proponujemy Państwu nasza pomoc.


Do ewidentnych korzyści z przyjęcia takiego rozwiązania należy:

  • odciążenie pracowników pionów administracji,
  • prace wykonuje profesjonalny personel,
  • na czas wykonania usługi dostarczamy odpowiednie wyposażenie (kartony, pojemniki, folię, wózki, pasy)
  • terminowość oraz krótki czas upływający od zgłoszenia do realizacji zlecenia,
  • niski koszt


 

Nasi Klienci

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają referencje, jakie otrzymujemy od naszych klientów.

Zobacz...

Skorzystaj z naszego poradnika przeprowadzkowego.

Kilka dobrych rad pomoże ci zaplanować przeprowadzkę. Kompendium wiedzy na temat podstawowych czynności, o których nie powinieneś zapomnieć. Skorzystaj z naszych wieloletnich doświadczeń i sam stań się ekspertem.

Zobacz...

© Copyright Euromax – Przeprowadzki Kraków – Przeprowadzki firm i instytucji – Przeprowadzki prywatne

LUK | Polityka prywatności