Zobacz także:

O FIRMIE

 

 

EUROMAX jest firmą prężnie działająca na rynku branży przeprowadzkowej.

Podstawową działalnością naszej firmy jest świadczenie usług dla instytucji państwowych, samorządowych, firm, podmiotów gospodarczych i osób prywatnych.

Działamy na rynku krajowym, jak również realizujemy przeprowadzki międzynarodowe. Potencjał naszej firmy pozwala nam na realizacje nawet największych projektów przeprowadzkowych. Każde nasze działanie to gwarantowany sukcesem logistyczny majstersztyk, a dzięki niezwykle rozwiniętej organizacji pracy i przemyślanym nowoczesnym rozwiązaniom nasze projekty nie wymagają żadnych poprawek ani udoskonaleń.

 

 

 

Stale powiększające się grono naszych zadowolonych klientów to efekt długoletniego doświadczenia, doskonałego sprzętu i wykwalifikowanej kadry. Zaufanie jakim obdarzają nas klienci zobowiązuje nas do stałego podwyższania jakości naszych usług i przykładania największej wagi do najmniejszego szczegółu. W naszym portfolio posiadamy takie przeprowadzki jak Polkomtel,Poczta Polska, Telekomunikacja Polska S.A., Kraty Mostostal Kraków Sp. z o.o., Rockwell Automation, i wiele innych.

 

Dbamy o jakość od samego początku naszych działań.

Współpraca z nami to czysta przyjemność.

 

© Copyright Euromax – Przeprowadzki Kraków – Przeprowadzki firm i instytucji – Przeprowadzki prywatne

LUK | Polityka prywatności